fantoys.sk » Call Of Duty

Call Of Duty Zrušiť skupinu

Celkom: 1 produktov

Zoradiť podľa

SKLADOM
35,68
viac postavy HERDING »

 

Call of Duty je FPS známa hlavne pre kvalitný multiplayer a filmovo rozprávanej hru pre jedného hráča. Ak chcete urobiť radosť milovníkovi strieľačiek, rozhodne nešliapnete vedľa tričkom alebo iným doplnkom s motívom série.

 

Jedna z najpopulárnejších FPS sérií pre PC aj konzoly začala v období druhej svetovej vojny, aby sa postupne vďaka popularite dostala cez rôzne odbočky až do modernej doby. V trilógii Modern Warfare postupne odvrátite hrozbu tretej svetovej vojny, precestujete takmer celý svet (v poslednom diele zavítate aj do Prahy) a stanete sa súčasťou všetkého, čo normálne vidíte len na plátnach kín: užijete si búchanie budov vo vašej blízkosti, svistotkulek nad hlavou a ďalšie nezabudnuteľné okamihy.

 

Mimo filmového spracovania je silnou stránkou Call of Duty i multiplayer, ktorý ju radí medzi najpopulárnejšie hry všetkých dôb; len za prvý deň sa predalo takmer 10 miliónov kusov najnovšieho dielu. Sériu sa však nevyhlo ani niekoľko škandálov, medzi najznámejšie patrí povyku ztropený okolo misie, kedy sa po hráči vyžaduje účasť pri teroristickom útoku na letisko - na vlastné oči tak minimálne vidíte masakier desiatok nevinných civilistov a kedykoľvek môžete stlačiť spúšť a ukončiť život nevinných. Aj cez to sa však séria nesie v patriota duchu a Modern Warfare sa inak točí hlavne okolo strieľanie teroristov, nie nevinných osôb. Call od Duty nemá na poli herných zážitkov takmer žiadnu konkurenciu a predaja i popularitu mu môže závidieť ako superpopulární World of Warcraft , tak jeho priamy konkurent: série Battlefield.

 

Strážny pesPODPORTE NÁS!