UPOZORNENIEKritériu nezodpovedajú žiadne výrobky.

fantoys.sk » Hulk

Hulk Zrušiť skupinu

Celkom: 0 produktov

Hulk je Alterego utiahnutého fyzika, ktorý sa pod návalom emócií mení v zelenej, spupný monštrum. Novodobý Dr Jekkyl a pán Hyde sa však snaží využiť svoje schopnosti k dobrým veciam, a preto je zaradený do elitného tímu Avangers (Iron Man, Thor, Kapitán Amerika, Hawkeye, Nick Fury, Black Widow).

Dr Bruce Banner bol rezervovaný, introvertný fyzik. Po vystavení žiareniu gama bomby sa z neho stal veľký, zelený Hulk - nahnevaný a obrie monštrum, ktoré sa musia fyzik postupne naučiť udržať na uzde. Pre verejnosť je totiž stále len nebezpečná netvor, ktorá ničí, čo jej príde do cesty. Často je tak na milého Hulka povolaná armáda, čo však občas bohužiaľ vyústi v ešte väčšej masaker pretože: "Č ím je Hulk vzteklejší, tým je taky silnejší!"

Postupom času sa Hulk kvôli sebe aj kvôli láske mení z neovládateľného monštrá v človeka, ktorý svoje Alterego využíva k dobrým činom (jedným z nich je aj zničenie hrozivého Abomination). To mu zaručuje miesto v elitnom superhrdinském tíme Avangers (Iron Man, Thor, Kapitán Amerika, Hawkeye, Nick Fury, Black Widow), ktorý bude v súčasnej dobe hrať hlavnú úlohu vo filme pod taktovkou Joss Whedon (Firefly, Buffy The Vampire Slayer, Dollhouse , Glee, Angel a ďalšie).PODPORTE NÁS!