fantoys.sk » James Bond

James Bond Zrušiť skupinu

Celkom: 2 produktov

Zoradiť podľa

SKLADOM
56,79
viac postavy NNM »
SKLADOM
6,04
3
viac postavy PYRAMID POSTERS »

Legendárny agent 007 britskej tajnej služby MI6, ktorému neodolá žiadna žena a nad ktorým nevyhrá žiadny zloduch. Najlepšie špión na svete vám ponúka svoje služby.

James Bond sa v roku 1953 zrodil v hlave spisovateľa Iana Fleminga, ale už čoskoro sa z postavy stal taký kult, že sa začali natáčať filmy. Klasická "bondovka" zahŕňa hneď niekoľko ingrediencií: prvý z nich je samozrejme nekompromisný agent 007, ktorý pije svoje drinky zásadne pretrepanej a nemíchané, má v rukáve skrytý nejaký gadget od profesora Q a nikdy sa neloučí so svojou pištoľou Walther PPK. Druhou, od Bonda takmer neoddeliteľnou ingrediencií, sú krásne ženy, tzv Bondgirls, ktoré podľahnú jeho šarmu a nechajú sa neodolateľným agentom zviesť.

Ku krásnym ženám, drinkům a Bondovi potom patrí aj charizmatickí zloduchovia, ktorí chcú zo sveta urobiť o niečo horšie miesto. A je tu práve Bond, James Bond (zahraný takými hereckými esami ako bol Pierce Brosnan, Sean Connery alebo Roger Moore), aby im v tom zabránil. Pridáte sa na dobrodružnú špionážne cestu?

Strážny pesPODPORTE NÁS!